Loader

Vianočný darček od Zepire

Handmade portál Zepire Vám praje krásne vianočné sviatky a šťastný nový rok!star
Pripravili sme pre Vás aj malý darček winking
Spoplatnené služby ako je All show, Top show, Main show a Cat show máte oddnes tj. 24.12. 2016 až do 31.1.2017 úplne zadarmo! (Neodpočítajú sa Vám ani kredity) Môžete si tak jednoducho zviditeľniť svoj tovar a naplánovať si ich zobrazenie na lukratívnych miestach na stránkach Zepire hug

 

Do spoplatnených služieb sa môžete dostať vacerými spôsobmi:

1. Cez hlavné menu Predaj > Spoplatnené služby tu uvidíte prehľad všetkých zakúpených voliteľných reklám

 

 

2. Cez hlavné menu Produkty > Moje produkty kde máte pod každým produktom rôzne ikónky. Kliknite na čierny šípku.

 

 

3. Cez daný produkt - v pravom paneli sú rovnaké ikonky editácie, kde nájdete aj vyššie zmienenú šípku pre spoplatnené služby.

 

 

Prajeme Vám krásne sviatky a ešte lepší nový rok! star

Váš Zepire teamgood_luck

 

Komentáre


Crop j

ancovicka-nails

22.01.2017 19:40

je to fajn, že občas umožníte titulky zdarma, ale nebylo možné aby jeden výrobek mohl na titulku pouze jednou a ne čtyřikrát jako v tomto případě /products/strieborny-ruzenec-ag-925-1000-30170 je to zadarmo, tak proč to tam nenarvat, nejen, že je to tam každý den, ale 4x?proč zabírá místo ostatním? nebylo by možné při takových akcích aby byl výrobek možný dát pouze jednou a v každé kategorii by prodejce mohl nominovat pouze jeden výrobek aby se dostalo i na ostetní?


Crop logo

Zepire

23.01.2017 20:38

Děkujeme za dotaz. Také jsme nepředpokládali, že tuto akci prodejci využijí i tímto způsobem. Každý měl ale právo si vybrat zboží, které chce v show propagovat zdarma. Chápeme Váš názor a v podstatě s ním souhlasíme, ale zároveň nemůžeme nikomu přikázat, který výrobek v show může být a který ne, nebo kolikrát jej může zvolit. Všichni měli stejnou možnost a trvalo témeř dva týdny než byla místa v panelech zcela obsazena. V budoucnu ale budeme mít spíše jiné akce, které nebudou ovlyvněny tím, kdo si je dřív obsadí, a tedy nenastane konkurenční boj.

Pre použitie tejto funkcie musíte byť prihlásený

Zaujalo vás

Pre správnu funkčnosť našej aplikácie používame súbory cookies a to i pre zlepšenie uživatelského komfortu. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním týchto súborov. Viac informácií