Loader
  • Páči sa 0
  • Vložený 06.12.2017 13:28

kto som, kto sme?

Unnamed 12

KORART alebo Majkatv vás zavedie do čarovného a pestrofarebného sveta plného perličiek, ktoré, rozjasnia aj ten najtmavší deň a oživia váš každodenný pracovný či večerný outfit. Do každého dňa Vám naše výrobky prinesú radosť a očaria na prvý pohľad.

Môj príbeh, ktorý sa skrýva za krásnymi perličkovými výrobkami s nápadom, sa začal úplne obyčajne. Skončila som vysokú školu ako fyzička, z ktorej sa rýchlo stala bankárka, a ktorá je aktuále matka užasného Mateja.

Jedného krásneho dňa som sa rozhodla vytvoriť perličkový náhrdelník, ktorý by ma potešil a pomohol mi prejaviť moju kreatívnu stránku. Náhrdelník bol krásny, ale dlho sa u mňa neohrial – zapáčil sa jednej z mojich milých kolegýň a tak som jej ho darovala, aby prinášal do jej dní radosť. Pustila som sa do vyšívania ďalších pestrofarebných kúskov, ktoré by doplnili moju zbierku a zároveň urobili radosť mojim blízkym a priateľom. Postupom času a vyšívanie perličkami tak nadchlo, že moja radosť sa preniesla aj na maminu Majku a moju sestričku Anku. S ich pomocou vytvárame pestrofarebné kúsky, ktoré oplývajú krásou a nápadom.

 

Dnes KORART vytvára množstvo zaujímavých kreácií – náš perličkový svet sa rozrástol o pestrofarebné náhrdelníky, originálne zrkadielka či tabatierky, zaujímavé čelenky do vlasov či netradičné náramky a prstene. Práca s perličkami je pre nás relax a zároveň poslanie vytvárať na tomto svete kreatívne kúsky, ktoré by nadchli každú dušu a potešili nejedno srdiečko. Vytvárať originálne kúsky pre každého berieme za svoje poslanie.

Každý náš výrobok je ručne vyrobený, každá korálka je samostatne prišitá, a vkladáme do neho našu radosť a nadšenie z práce. Vybrať si môžete zo širokej ponuky výrobkov. Oválne zrkadielka ozdobené farebnými korálkami potešia nejednu parádnicu, malú či veľkú. Naše originálne náhrdelníky, náramky a prstienky vykúzlia úsmev na perách a budú sa nádherne vynímať ako súčasť každého Vášho outfitu. Naše výrobky sú ručne vyhotovené v rôznych farebných variáciách a je len na vás, ktorému farebnému prevedeniu dáte prednosť a ktoré farby najviac pohladia Vašu dušu.

 

Dovoľte nášmu perličkovému svetu preniknúť aj do Vášho srdca a potešiť Vás záplavou farieb a štýlu. Do každého nášho výrobku sme vložili srdce a radosť z práce a preto veríme, že naše výrobky budete nosiť s radosťou a prinesú svetlo aj do tých najsivších dní a je už len na vás či si vyberiete originálne vyšívané náhrdelníky z perličiek, krásne zrkadielka, ktoré nikde inde nenájdete alebo siahnete po inom kúsku z našej širokej ponuky. Každý výrobok je ručne vyrobený a preto je každý jediný originál.
 

Naše výrobky nájdete v našom obchodíku Majkatv

Komentáre

Pre použitie tejto funkcie musíte byť prihlásený

Zaujalo vás

Pre správnu funkčnosť našej aplikácie používame súbory cookies a to i pre zlepšenie uživatelského komfortu. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním týchto súborov. Viac informácií