Prihlásiť sa


Registrácia

Dočasné heslo Vám pošleme v aktivačnom e-maile

Registráciou potvrdzujete súhlas s pravidlami používania

Loader

O Zepire

Handmade portál Zepire.com je aplikácia plná originality Česko – Slovenských tvorcov vo všetkých oblastiach. Jej mottom je "Fantázia na predaj", čo naznačuje aj jej hlavný zmysel, ktorý je poskytovať jednotlivým výrobcom možnosť prezentácie svojich handmade produktov a predávať tak výsledky svojej fantázie.


Našim cieľom je teda podporovať poctivú ručnú prácu a dobré nápady, ktoré vykúzlia úsmev na perách obdarovaného. Pokiaľ už nechcete nakupovať v obchodných reťazcoch s masovo vyrábanými produktami, toto miesto je presne pre Vás! Nájdete u nás kvalitné handmade šperky, oblečenie, doplnky, dekorácie, hračky a mnoho iného. Na Zepire si môžete vybrať až z 25233 originálnych výrobkov od 1236 kreatívnych duší.


Nájdete u nás tiež množstvo DIY nápadov v podobe fotopostupov či videonávodov. Inšpirovať sa môžete v sekcii Blogy


Na Zepire si môžete vytvoriť svoj vlastný e-shop a ponúkať svoje výrobky úplne zadarmo! Vložte svoje produkty na Zepire.com a prijímajte objednávky od ľudí, ktorí si vážia ručnú prácu. Ešte u nás nie ste zaregistrovaní? Tak na čo čakáte? Pridajte sa k nám!


Zepire Tím

 • Stefan

  BSc. Štefan Moravčík

  Som systémový inžinier, ktorý stojí za celou aplikáciou Zepire. Neustále pracujem na jej dizajne a nových funkciách. Realizujem tiež Vaše nápady a pripomienky na zlepšenie našej webstránky.

 • Paula

  Mgr. Paula Záhradníková

  Zaoberám sa propagáciou našej webstránky a jej pôsobenie na sociálnych sieťach.

  Venujem sa batike a tepanému šperku. Vďaka mojim niekoľko ročným skúsenostiam s handmade predajom na internete sa snažím prinášať nápady na vylepšenie nášho portálu tak, aby sme Vám spríjemnili jeho používanie.

  Starám sa tiež o komunikáciu s používatelmi Zepire aplikácie a spoluprácu s inými projektami.

 • Hana

  Ing. Hana Moravčíková

  Zaoberám sa finančnou stránkou Zepire. Spravujem fakturácie provízií a párovanie platieb.

Icon
Pre správnu funkčnosť našej aplikácie používame súbory cookies a to i pre zlepšenie uživatelského komfortu. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním týchto súborov. Viac informácií