Loader

Partneri


Beyou.sk

Kreatívny ateliér v Senci, predaj bižutérnych komponentov. Oprava bižutérie. Kurzy, workshopy nielen pre deti.

Kreativka.sk

Materiál pre kreatívnu tvorbu. Inšpirácia a návody na šperky. Predaj handmade výrobkov. Rôzny tvorivý materiál, pre Vašu tvorbu. Maloobchod/veľkoobchod.

Kreativita.info

Kreatívne nápady, diy návody, handmade inšpirácie, recepty a oveľa viac pod jednou strechou!

Virsas

Poskytovateľ riešení, práce a podpory pre každú Vášu požiadavku. Nezáleží, či sa Vaša požiadavka týka systému alebo sieťovej konfigurácie, vysokej dostupnosti, automatizácie, detailného napadobovania produkčných systémov v testovacom prostředí, bezpečnosti, routovanie Vašich interných sietí alebo sietí medzi Vašimi internetovými poskytovateľmi.

Angličtina Súkromne

Ponúkam súkromné lekcie Angličtiny. Lekcie môžou prebiehať rôznymi spôsobmi. Buď klasickou metódou s ľubovoľnou učebnicou, alebo ako doučovanie pri škole, alebo môžeme mať konverzácie vedené zábavnou formou. Špeciálnou ponukou je Callan method, vďaka ktorej si Anglický jazyk osvojíte 4x rýchlejšie než s akoukoľvek inou metódou. Pôsobisko: ČR - Praha a Nymburk.

Pre správnu funkčnosť našej aplikácie používame súbory cookies a to i pre zlepšenie uživatelského komfortu. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním týchto súborov. Viac informácií