Loader

Lesné jahody v zime? Áno! A dokonca aj kvitnú!!! :-)

Polymérové hodinky s napichovacími náušnicami boli vytvorené na objednávku a v mojej galérii slúžia ako vzorka mojej práce.

Základom hodiniek je polymérový náramok z dvoch vrstiev v tmavohnedej farbe, pričom vrchná vrstva má textúru a farby dreva (svetlejšía hnedá, béžová a biela - pre zvýraznenie vystúpených častí a tmavo hnedá pre zvýraznenie hlbokých častí vzoru). Drevo je miestami obrastené machom a lesnými jahodami, s drobnými kvietkami...

Budúca majieľka má rada kone, takže sú na hodinkách umiestnené tri podkovy - pre šťastie! Všetko z polyméru...

Listy a mach sú pretreté rôznymi odtieňmi zelenej, v listoch môžete vidieť aj drobné zelené kryštáliky. Tie nájdete aj v "drevených" napichovačkách.

Strojček je kvalitný, zn. Quartz, z nerezovej ocele, batéria je ľahko vymeniteľná, a rada vám ju, v prípade potreby vymením aj ja.

Ak sa vám hodinky páčia, a chceli by ste podobné, s radosťou vám ich vyrobím, ale tiež vyrobím aj iné. Stačí si určiť motív.

 

Veľkosť:

šírka náramku 5 cm
náušnice priemer 1,1 cm

Komentáre

Pre použitie tejto funkcie musíte byť prihlásený

Zaujalo vás

Pre správnu funkčnosť našej aplikácie používame súbory cookies a to i pre zlepšenie uživatelského komfortu. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním týchto súborov. Viac informácií