Loader

Svadobné poháre s ľudovým vzorom boli vyrobené na objednávku. V mojej galérii slúžia ako vzorka mojej práce. Ak sa vám poháre páčia, rada vám vyrobím podobné.

Poháre z kvalitného českého fúkaného skla majú štíhly a elegantný tvar. Sú určené na šampanské. Dekorované sú nezávadnou a odolnou polymérovou hmotou, takže sú vhodné aj na ďalšie používanie (preto si zvážte, či chcete šampusky, alebo skôr poháre na biele, červené víno, či univerzálne) a nemusia skončiť iba vo vitríne.

Z polyméru je vytvorený aj vzor, ktorý bol prenesený zo svadobných pierok, ktoré budú mať nevesta a ženích na svojej svadbe...pre ženy žlté pierka a pre mužov biele.

Srdiečka s menami a dátum sú samozrejmosťou...ak by ste chceli na každom pohári srdce jedno, v tom prípade sa bude treba rozhodnúť, akú variantu si zvolíte:

2 srdcia:

♥ celé mená, dátm

1 srdce:

♥ celé mená

♥ iniciály a dátum

♥ celé mená a rok

♥ iniciály a rok

K pohárom vám viem doladiť svadobné menovky/darčeky pre hostí, topánky pre nevestu, šperky, ozdoby do vlasov, manžetové gombíky, motýlika pre ženícha, albumy, knihy hostí....aaa čokoľvek, na čo si pomyslíte....nakuknite do mojej kategórie SVADBA a nezľaknite sa, ak ste tam niečo nenašli, stačí mi napísať a dohodneme sa....

 

Veľkosť:

výška pohárov 23 cm
objem 1,5 dcl

Komentáre

Pre použitie tejto funkcie musíte byť prihlásený

Zaujalo vás

Pre správnu funkčnosť našej aplikácie používame súbory cookies a to i pre zlepšenie uživatelského komfortu. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním týchto súborov. Viac informácií