Loader

Dobrý deň, venujem sa energetickej maľbe na plátno s akrylovými farbami ktoré kombinujem s kamienkami kryštálov a inými polodrahokamami, podľa nacítenia na konkrétnu osobu. Obrazy  harmonizujú konkrétny priestor tam kde sú zavesené a následne aj samotného majiteľa obrazu pripravujú na samotnú zmenu v jeho živote.  Žiadny obraz tvorený  na mieru nie je energeticky rovnaký aj keď tak niekedy môže na prvý pohľad vyzerať . Využívam aj rôzne symboly vytvorené v energiách 5D, ktoré intuitívne vyberám podľa potrieb osoby. Súčasťou obrazu je aj vysvetlenie ktoré mi príde v priebehu tvorenia, alebo po vzhľade na konkrétny vytvor.  

Obraz je maľovaný akrylovými farbami natiahnutý na drevenom ráme s rozmerom 30x30 s použítím polodrahokamu kryštál a kryštálu skutočnosti hviezdna brána do 5 dimenzie  a kryštál hviezdny priatelia. Na záver je obraz posiaty trblietkami ktoré sa menia pri dopade svetla na plátno.

Komentáre

Pre použitie tejto funkcie musíte byť prihlásený

Zaujalo vás

Pre správnu funkčnosť našej aplikácie používame súbory cookies a to i pre zlepšenie uživatelského komfortu. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním týchto súborov. Viac informácií