POPLATKY ZA DORUČENIE

Odosielame Slovenskou poštou. Cena poštovného
Poštovné s platbou vopred 3€
Poštovné s platbou na dobierku 4€

 

MOŽNOSTI PLATIEB:

  • Platba vopred kartou cez platobnú bránu PayPal
  • Platba vopred cez PayPal
  • Platba na dobierku
  • Platba vopred bankovým prevodom na základe objednávky z e-shopu

* Informácia pre držiteľa platobnej karty: Platbu platobnou kartou môžete uskutočniť prostredníctvom služby CardPay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky). Platiť môžete kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a DinersClub International, ktoré sú vydané akoukoľvek bankou na svete. Proces platby prebieha nasledovne: zákazník si vyberie tovar v e-shope, v objednávkovom formulári vyplní všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru alebo služby a pri výbere spôsobu platby si zvolí platobnú kartu (CardPay), následne po kliknutí na tlačítko Potvrdiť objednávku s úhradou je presmerovaný na špeciálnu web stránku Tatra banky, kde vyplní potrebné údaje – číslo svojej karty, platnosť karty, ochranný CV kód a v prípade 3-D Secure aj heslo a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostane notifikáciu o úspešnej realizácii platby.

 

INFO K EXPEDÍCII TOVARU V ZÁVISLOSTI OD VAMI ZVOLENEJ PLATBY:              

PLATBA NA ÚČET:                                                                                                             
FIO Banka
IBAN: SK8383300000002801177112
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Variabilný symbol: uvádzajte prosím číslo Vašej objednávky
Ak je tovar skladom, je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa prijatia platby na náš účet, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa prijatia platby na náš účet.

PLATBA KARTOU a PAYPAL:                                                                                             
Ak je tovar skladom,  je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa zrealizovania platby, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa zrealizovania platby.

DOBIERKA:
Tovar na dobierku v rámci Slovenska Vám doručí Slovenská pošta a.s. s platbou na pošte.
Tovar na dobierku, ktorý je skladom, je expedovaný zvyčajne v nasledujúci pracovný deň odo dňa potvrdenia prijatia objednávky, najneskôr však do dvoch pracovných dní. Ak tovar skladom nie je, platí termín dodania uvedený v e-shope pri detaile konkrétneho produktu a počíta sa odo dňa potvrdenia prijatia objednávky. Potvrdenie prijatia objednávky prebieha automaticky.

OSOBNÝ ODBER:
Osobný odber tovaru je možný na adrese Hrubý Šúr 358, 90301 Hrubý Šúr a to iba vo vopred dohodnutom čase telefonicky na čísle +421 918 886 724 alebo e-mailom na zahradnikova@zepire.com.

Ak potrebujete akékoľvek ďaľšie informácie, napíšte nám na zahradnikova@zepire.com alebo zavolajte na +421 918 886 724 a my Vám radi pomôžeme.