7. čakra – Om

6.00

Ametystové náušnice pre harmonizáciu 7. (korunnej) čakry zakončené príveskom Om.

Dĺžka náušníc bez háčikov je 4,9 cm.

1 na sklade

Popis

Ametystové náušnice pre harmonizáciu 7. (korunnej) čakry zakončené príveskom Om.

Dĺžka náušníc bez háčikov je 4,9 cm.

Háčik zo striebra 925/1000. K náušniciam dávam aj silikónové zarážky.

Ametyst nás učí pokore a tým zaisťuje podporu vyšších síl, napomáha intuícii Tým, že zjednocuje protikladné sily červenej a modrej, vnáša rovnováhu a stabilitu do vzťahu medzi mužom a ženou a milostný život činí harmonickým. S pomocou ametystu je ľahšie odvykanie závislostiam na alkohole, drogách a liekoch. Zvyšuje nízky krvný tlak, pomáha pri pľúcnych ochoreniach, pri cukrovke, pri poruchách črevnej flóry, hnačke a pri poruchách koordinácie, uvoľňuje svalové kŕče.

Korunná čakra leží na temene hlavy. Zodpovedá jej duchovný element vyššieho stupňa vedomia, spiritualita. V aktívnom stave sa chveje zo všetkých čakier najintenzívnejšie a srší ohňostrojom farieb. V aure sa však objavuje väčšinou ako fialová. Korunná čakra je sídlom najvyššieho energetického chvenia človeka. Toto chvenie je v umení často zobrazované ako svätožiara. Predstavuje vylievanie spirituálnych energií temenným centrom.
Na aktivovanie šiestich spodných energetických centier môžeme konkrétne pôsobiť sami – v 7. čakre je dosiahnuté dokonalé rozvinutie. Tým sa rozpustia aj posledné blokády v ostatných čakrách a ich energia sa začne chvieť v najvyšších frekvenciách. Vyrovnané energie v 7. čakre znamenajú prístup do nevedomia, do otvorenosti voči vyšším energiám.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “7. čakra – Om”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *