Růženín, Lepidolit, Ametyst – Snehuliak

5.00

Minerálové náušnice v tvare s guličkou ruženínu, lepidolitu a ametystu.

Dĺžka náušníc bez háčikov je cca 2,9cm, háčik zo striebra 925/1000.
K náušniciam dávam aj silikónové zarážky.

2 na sklade

Popis

Náušnice v tvare snehuliaka s ruženínom, lepidolitom a ametystom.

Dĺžka náušníc bez háčikov je cca 2,9cm, háčik zo striebra 925/1000. K náušniciam dávam aj silikónové zarážky.

Ruženín bol od dávnych čias považovaný za kameň lásky. Vyvoláva miernosť, nežnosť a nesebeckú lásku. Ruženín ukľudňuje srdce a podporuje liečenie psychosomatických ochorení srdca, ktoré majú príčinu v poranených a potlačených emóciách a v strese. Učí tiež odpúšťať nám samotným i ostatným ľuďom.

Lepidolit prináša úľavu pri alergiách. Posilňuje imunitný systém. Pomáha pri vyčerpaní. Potláča bolesť chrbta, prekonáva kĺbové problémy. Kožu zbavuje jedovatých látok. Chráni pred žiarením z počítačů.Tiší zlosť, hnev a ďalšie negatívne emócie. Pozdvihuje psychickej vedomia. Podporuje lásku, upokojuje vzťahy narušené emóciami a pomáha zmierenie medzi milencami. Účinne odstraňuje bloky a ich príčiny. Zmierňuje stres a depresie. Pomáha prekonávať všetky citové aj fyzickej závislosti vrátane anorexie.

Ametyst nás učí pokore a tým zaisťuje podporu vyšších síl, napomáha intuícii Tým, že zjednocuje protikladné sily červenej a modrej, vnáša rovnováhu a stabilitu do vzťahu medzi mužom a ženou a milostný život činí harmonickým. S pomocou ametystu je ľahšie odvykanie závislostiam na alkohole, drogách a liekoch. Zvyšuje nízky krvný tlak, pomáha pri pľúcnych ochoreniach, pri cukrovke, pri poruchách črevnej flóry, hnačke a pri poruchách koordinácie, uvoľňuje svalové kŕče.

Ak si prajete náušky v inom farebnom prevedenie (s iným kameňom / kamene), stačí len napísať 🙂

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Růženín, Lepidolit, Ametyst – Snehuliak”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *